leg10ner (leg0ner) wrote,
leg10ner
leg0ner

Пять причин, почему здавомыслящие люди должны встречать Саакашвили с радостью


П'ять причин, з яких всі люди здорового глузду в Україні повинні вітати повернення Михеіла Саакашвілі


1. Михеіл Саакашвілі – ворог Путіна. Скільки не роздував би ся хайп про мирне врегулювання – мир з путінською Росією неможливий. Причина одна: Путіну мир не потрібен, Путіну потрібна війна. Саакашвілі в Україні – це вакцина проти необґрунтованих ілюзій щодо можливості порозуміння з Путіним і Росією загалом. У 2014 році в Україну прийшла війна, яку в 2008 році Путін-Мєдвєдєв розпочали проти Грузії. У 2014 році Україна відмовилась капітулювати. І коли я кажу Україна, то маю на увазі український народ, який, на відміну від «еліти», не зголосився на капітуляцію. Саакашвілі в Україні – це голос здорового глузду, який буде вимушена чути нинішня політична еліта, голос, який застерігатиме від спокуси капітулювати.

2. Михеіл Саакашвілі – ворог пострадянської архаїки. Для нього неприйнятне мислення в рамках «совкових» стереотипів. Він знає, що є вільний світ і є руїни радянської в’язниці. Саакашвілі на боці вільного світу, він - його провідник. Саакашвілі – це людина модерну. Саакашвілі – людина, яка прагне змін не лише для України та Грузії, а й усього пострадянського простору. Він локомотив переймання найкращого світового досвіду в політиці, економіці, соціальних відносинах. І це те, в чому нині має потребу Україна.

3. Михеіл Саакашвілі – ворог олігархату. Олігархія – винахід комуністичної партноменклатури. Олігархія – це спайка монополії на владу та криміналітету. Олігархія – це квазілегальний спосіб прибирання до рук (приватизації) державної власності. Олігархія – це криміналітет, який, як правило, контролюється з Москви і використовується Москвою для забезпечення свого контролю над «республіками». Олігархія – це монополії, які збагачуються, вбиваючи конкуренцію, вільний ринок і доводячи народи до абсолютних злиднів. Така економічна та політична система для Саакашвілі є неприйнятною.

4. Михеіл Саакашвілі – це досвід успішних соціально-економічних реформ. Україною згаяно роки незалежності. Україною змарновано дві революції. Україна скомпрометована політичною «елітою», яка під прапором революції та патріотизму лише служила Путіну і грабувала свій народ. Саакашвілі не лише вірить у демократичні перетворення та вільний ринок, а й уміє здійснювати демократичні перетворення, запроваджувати свободу підприємництва, забезпечувати верховенство закону. І цей досвід є надзвичайно корисним для України.

5. Михеіл Саакашвілі – щирий друг президента Володимира Зеленського. Наш президент потребує підтримки від людей, для яких інтереси країни на першому місці. Саакашвілі НІКОЛИ не був помічений у протиправних оборудках, НІКОЛИ не був маріонеткою в руках олігархів, ЖОДНОГО РАЗУ не заплямував своє ім’я корупційними діями. Саакашвілі – людина з бездоганною репутацією; політик, який на практиці підтвердив здатність служити інтересам народу. І найважливіше: Саакашвілі вміє тримати удар. Він не лише не продається, а й не ламається. А таких людей занадто мало. Те, що Саакашвілі нині в Україні, – це удача для Володимира Зеленського та України.

Валентин Бушанський, facebook.com

P.S.     Личина Петра...

Станислав Речинский:

Приезд Саакашвили может активизировать весьма интересную тему. А именно, как Петр Алексеевич использовал СВР, ГПУ, СБУ для борьбы с политическими противниками. СВР я не зря на первое место поставил, потому что там ситуация слишком серьезная. Дело в том, что когда Саакашвили стал опасен для Порошенко, то по распоряжению последнего, СВР купила в Голландии две квартиры. Проводилось это в рамках "борьбы с международным терроризмом". Одна квартира была над рестораном Саакашвили в Голландии. А вторая -- над его квартирой там же. Квартиры, естественно "посверлены" и всячески оборудованы для полного аудио и визуального контроля. По идее, сейчас Зеленскому нужно срочно назначать главу СВР и быстро заходить и устраивать допросы с пристрастием. Тем более, что все документы уничтожить об этой афере невозможно.

Не меньше замазаны и ГПУ с СБУ. Поэтому Луценко так и нервничает. Вобщем, нужно не терять темпа и быстро разбираться во всей этой истории. Чтобы неповадно впредь было спецслужбы и вообще силовиков использовать для борьбы с личными врагами.http://strelaua.com

Tags: Украина, политика
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments